• GRA SPRYTNA OŚMIORNICA 01749 TREFL

Symbol: 110302
74.45
74.45
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 19.5
Dostępność Bardzo Mała Dostępność
Waga 0.8 kg
EAN 5900511017496

Zamówienie telefoniczne: 324414455

Zostaw telefon
Szaloną zabawę czas zacząć! Nigdy w życiu nie byłaś/byłeś ośmiornicą? Czas to zmienić!
Zmierz się ze zręcznościowym wyzwaniem i sprawdź, czy tak jak ośmiornica potrafisz szybko i sprawnie ustawić konstrukcję z kubeczków! Wyjmijcie wszystkie elementy z pudełka. Rozpakujcie karty i przyjrzyjcie się im dokładnie. Żyjątka morskie wskażą Wam, jak należy ułożyć konstrukcje z kubeczków w czasie rozgrywki.Każde żyjątko ma kolor odpowiadający kolorowi jednego z kubeczków w Twoim zestawie. „Dno morskie" na rysunku wskazuje, jak powinniście patrzeć na układ żyjątek na karcie: Żyjątka mogą być pokazane z boku (mogą tworzyć układ poziomy lub pionowy) lub z góry. Zwróćcie uwagę, że niektóre żyjątka są w pozycji „standardowej", inne „do góry nogami" , a na jeszcze inne patrzymy z góry. Wszystko towskazuje na różne ułożenie kubeczków.
Uwaga! Karty są dwustronne. Czerwona ramka wskazuje na zadanie trudniejsze, zielona - na zadanie prostsze w wykonaniu. Od Was zależy, który wariant rozgrywki wybierzecie.
Rozgrywka

Każdy z Was bierze 6 kubeczków, po jednym w kolorze: żółtym,pomarańczowym, niebieskim, granatowym, zielonym i czerwonym,
Weźcie po 3 macki ośmiornicy i załóżcie je na 3 palce - dokładnie tak jak na zdjęciu!
Z dostępnych kart ułóżcie stosik, a następnie weźcie jedną z wierzchu i na hasło „trzy-cztery" rozpocznijcie układanie kubeczków zgodnie z rysunkiem przedstawionym na karcie.
Kiedy pierwszy z graczy ułoży konstrukcję, krzyczy: „Zabawa stop!".
Pozostali gracze przestają układać swoje kubeczki i wspólnie sprawdzają, czy układ kubeczków stworzony przez gracza, który właśnie zatrzymał turę, jest zgodny z rysunkiem na karcie.

Jeśli układ jest prawidłowy - gracz zabiera kartę i uzyskuje w ten sposób punkt. Jeśli układ nie jest prawidłowy - gracz, który zatrzymał turę, odpada z niej, a pozostali mają szansę na dalsze układanie kubeczków
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci