• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Pióra wieczne i długopisy Parker

Pióra i długopisy Parker – ponadczasowa jakość

Dobrej jakości artykuły piśmiennicze to niezbędną rzecz w szkole czy w pracy. Wykorzystywane są one bardzo często do prowadzenia notatek, zakreślania lub podkreślania ważnych informacji, dlatego ich jakość powinna być na wysokim poziomie. Czym charakteryzują się artykuły piśmiennicze Parker oraz jakie posiadają zalety?

Długopisy Parker

Długopisy Parker wykonane są z solidnych materiałów wysokiej jakości. Charakteryzuje je wyrazistość, design oraz elegancja. Zazwyczaj piszą one w kolorze czarnym o normalnej grubości. Ich kształt jest wykonany w taki sposób, aby dobrze i pewnie leżały w ręce, dzięki czemu nawet kilkugodzinne pisanie nie sprawi zmęczenia naszej dłoni. Długopis Parker wyposażony jest w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu, dzięki czemu jest prosty w obsłudze oraz funkcjonalny.

Pióra Parker

Jeżeli zależy nam na eleganckim piśmie wysokiej jakości, to zdecydowanie warto wybrać pióro Parker. Wykonane są one w prostym oraz klasycznym stylu. Stalówka wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej trwałość. Całość pióra Parker wieńczą pierścienie ze stali nierdzewnej z wykończeniem platerowanym chromem. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie dobrej jakości produkty w dobrych cenach.

Pióro wieczne Parker – czarne, srebrne, a może kolorowe?

Jeżeli zależy nam na najwyższej jakości artykule piśmienniczym, to warto wybrać pióro wieczne Parker. Jest to eleganckie pióro wykonane ze stali. Cały korpus pióra oraz nasadka została stworzona przy użyciu oszlifowanej stali nierdzewnej. W celu napełnienia pióra można korzystać z tłoczka lub naboju z atramentem. Stalówka pióra również wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Specjalna i przemyślana konstrukcja pióra pozwala na komfortowe trzymanie go podczas pisania. Jest to dobry wybór dla osób, które cenią sobie klasyczny oraz elegancki styl. Największą popularnością cieszą się modele w klasycznych kolorach: pióro wieczne czarne oraz pióro wieczne srebrne.

Artykuły piśmiennicze Parker – sklep Ebiuromarket

Jeżeli interesują nas pióra i długopisy Parker, to warto skorzystać z oferty naszej firmy. Posiadamy artykuły piśmiennicze najwyższej jakości w świetnych cenach. W naszej ofercie znajdziecie również artykuły biurowe lub szkolne.