• Kategorie
  • Szukaj
  • Okładki na zeszyty i książki

Okładki na zeszyty i książki – dlaczego warto w nie zainwestować?

Początek roku szkolnego, to wielki dzień dla każdego dziecka. Nowe zeszyty, książki czy podręczniki to obowiązkowe zakupy rodziców. Podczas częstego użytkowania tych rzeczy mogą one ulec uszkodzeniu lub podarciu. Jak możemy przedłużyć idealny stan zeszytów i książek? Warto oprawić je w okładki.

Praktyczne okładki na zeszyty

Zeszyty to najczęściej używana rzecz przez uczniów. Na każdej lekcji zapisuje się do niego notatki lub uczy się z nich. Przez to zeszyt może szybko się podrzeć lub zniszczyć, dlatego na początku roku warto zabezpieczyć je i zakupić okładki na zeszyty. Skutecznie ograniczą one gniecenie się w plecaku oraz uchronią okładkę przed podarciem. Dodatkowym plusem okładek na zeszyty jest ich bardzo niska cena. Dobrym pomysłem jest wybranie okładki A5 z nadrukiem auta. Jest to okładka na zeszyt wykonana z folii PVC z ozdobnym nadrukiem. Jest ona dopasowana do miękkich zeszytów A5. Jej dodatkową zaletą są dodatkowe kieszenie pozwalające na przechowywanie notatek.

Trwałe okładki na podręczniki

Podręcznik zdecydowanie potrzebuje największej ochrony. Wiele osób przez sporą cenę tych książek, sprzedaje je gdy nie są już potrzebne. Wiadomo, że cena jest wyższa gdy podręcznik jest dobrze zachowany. Dlatego warto wyposażyć go w okładkę. Okładki na podręczniki zabezpieczą książkę i powstrzymają ją przed podarciem się lub pognieceniem w plecaku. Cena takich okładek jest niska więc warto się na nie zdecydować aby podręczniki wyglądały estetycznie oraz można je było później sprzedać.

Okładki na książki – przydatne akcesorium

Podczas roku szkolnego nasze dzieci na pewno będą musiały przeczytać jakąś lekturę. Bardzo często takie książki są pożyczane czy to od znajomych czy z biblioteki szkolnej. Kultura wymaga tego, aby później zwrócić je w takim samym stanie. Książki z biblioteki najczęściej są już oprawione lecz zdarzą się również nie zabezpieczone. Warto w takim wypadku kupić okładki na książki, które zapobiegną podarciu okładki oraz zagięcia jej, dzięki czemu oddamy ją w takim samym stanie w jakim ją pożyczyliśmy.

Okładki na książki, zeszyty i podręczniki w sklepie Ebiuromarket

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem różnego rodzaju okładek, to warto skorzystać z oferty naszego sklepu. Posiadamy okładki w różnych rozmiarach, kolorach i korzystnych cenach. W naszym sklepie znajdziecie również różne artykuły biurowe oraz szkolne w bardzo dobrej jakości.