• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Pukka Pad

Pukka Pad – artykuły oraz charakterystyka

Każdy uczeń podczas chodzenia do szkoły powinien mieć dobrze wyposażone biurko. Przydadzą się na nim rzeczy takie jak notatnik, segregator lub teczka do przenoszenia dokumentów. Wiele osób wybiera artykuły producenta Pukka Pad. Czym charakteryzują się te artykuły oraz czym się one wyróżniają?

Zeszyt Pukka Pad

Zeszyt Pukka Pad najczęściej posiada 200 stron. Jego okładka wykonana jest z polipropylenu, co gwarantuje jej trwałość oraz odporność na niektóre uszkodzenia. Pukka Pad wyposażony jest w 3 przekładki, które umożliwiają oddzielanie notatek kategoriami. Na jego okładce można spotkać różne kolorowe wzory, które szczególnie spodobają się młodszym użytkownikom. Pukka Pad można wykorzystać do wielu rzeczy. Może on pełnić funkcję zeszytu do kilku przedmiotów, a dzięki przekładkom umieszczonym w środku, możemy je widocznie oddzielić. Może on również pełnić funkcję notatnika. Jeżeli dużo notujemy lub potrzebujemy zapisać coś ważnego, jest on idealnym do tego miejscem.

Segregator Pukka Pad

Wszystkie sprawdziany, kartkówki lub prace powinny mieć swoje miejsce, aby nie uległy zniszczeniu. Świetnym do tego miejscem jest segregator Pukka Pad. Jest on wyposażony w trwałą i solidną okładkę, dzięki czemu dokumenty nie ulegną uszkodzeniu. Zawiera 5 wymiennych przegródek oraz konfigurowalny przedni portfel prezentacyjny. Można go wykorzystać jednakowo do przechowywania dokumentów oraz prowadzenia notatek. W segregatorze znajduje się 200 stron z marginesem. Warto również dodać, że jest on wyposażony w elastyczne zamknięcie.

Teczka Pukka Pad

Aby wszystkie przygotowane do szkoły prezentacje lub prace domowe nie uległy uszkodzeniu w transporcie, możemy wyposażyć się w teczkę Pukka Pad. Jest ona wykonana z tworzywa polipropylenowego, co gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Jego konstrukcja umożliwia łatwe przeglądanie stron, co jest szczególnie przydatne gdy musimy otworzyć go w pośpiechu.

Pukka Pad – sklep Ebiuromarket

Jeżeli interesuje was kupno artykułów Pukka Pad, to warto sprawdzić ofertę naszej firmy. Nasze artykuły wykonane są z dobrej jakości materiałów oraz można je zakupić w świetnych cenach.