• Kategorie
  • Szukaj
  • Segregatory szkolne

Piękne segregatory szkolne dla dzieci

Przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice często wybierają się ze swoimi pociechami na zakupy. Nowe kredki, zeszyty i długopisy to podstawowe rzeczy które są wtedy wybierane. W trakcie szkoły nasze dziecko będzie pisać dużo sprawdzianów, kartkówek czy innych prac pisemnych, warto wtedy mieć miejsce gdzie można je przechowywać. Do tego może nam się przydać segregator szkolny?

Segregator szkolny – praktyczne rozwiązanie dla ucznia

Dzieci w szkole piszą wiele prac czy sprawdzianów. Wiele nauczycieli pozwala zabierać je później do domu w celu np. nauki do jego poprawy lub pokazania rodzicom. Warto jest mieć miejsce w którym możemy je przechować, dobrym wyborem jest zdecydowanie się na kupno segregatora szkolnego. Po przez noszenie takich prac bezpośrednio w plecaku mogą one łatwo ulec podarciu lub pognieceniu. Gdy włożymy je do segregatora są one tam zabezpieczone. Segregatory szkolne nie są drogie, a posiadają wiele zalet, więc jest to opłacalny zakup.

Segregator szkolny dla chłopca – z bohaterami bajek, komiksów i gier

Dobrym wyborem dla chłopczyka jest wybranie segregatora A5 Amazing Spiderman. Wiele chłopców jest fanem tego bohatera, więc na pewno im się spodoba. Segregator jest wykonany z tektury lakierowanej która doskonale sprawdzi się w ochronie sprawdzianów lub kartkówek w plecaku naszego dziecka. Segregator jest formatu A5.

Segregator szkolny dla dziewczynki – jaki wybrać?

Z kolei dla dziewczynek warto wybrać segregator A6 Violetta. Jest to segregator z motywem z serii popularnej dla dzieci, która na pewno spodoba się dziewczynkom. Jest wykonany z wytrzymałej tektury, dzięki czemu skutecznie zabezpieczy wszystkie prace lub inne materiały szkolne. Warto zaznaczyć, że segregator jest formatu A6.

Segregatory do szkoły w sklepie Ebiuromarket

Jeżeli interesuje was segregator szkolny i chcecie taki zakupić, to najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty naszej firmy. Posiadamy wiele segregatorów w wielu formatach z różnymi motywami, które szczególnie spodobają się dzieciom. Są one wykonane z trwałych materiałów odpornych na podstawowe uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych artykułów biurowych takich jak np. długopisy, tablice konferencyjne lub organizery. Wszystkie nasze produkty są wykonane w dobrej jakości oraz w korzystnej cenie.