• Kategorie
  • Szukaj
  • Flamastry

Flamastry – zastosowanie

Flamastry są jednym z najbardziej popularnych artykułów piśmienniczych, głównie używanych przez dzieci niemal w każdym wieku. Maluchy chętnie sięgają po nie podczas malowania, kolorowania, dekorowania czy pisania. Idealnie sprawdzają się do wykonywania kolaży, plakatów, laurek oraz różnych dekoracji.

Flamastry i pisaki – charakterystyka oraz zalety

Flamastry i pisaki to artykuły piśmiennicze wypełnione tuszem, o porowatej filcowej końcówce, których grubość kreski wynosi od 1 do 4 mm. Pisaki dla dzieci umożliwiają łatwe rysowanie, bez zbędnego naciskania. Ich użycie jest prostsze niż kredek czy ołówka. Dodatkowo żywe i wyraziste kolory są dla dzieci nadzwyczaj atrakcyjne.

Pisaki dla dzieci – bogata oferta producentów

Kompletując wyprawkę szkolną dla naszego dziecka, z pewnością nie może zapomnieć o zakupie flamastrów. Pisaki dla dzieci dostępne są w bardzo bogatej ofercie, producenci oferują różną grubość końcówek oraz barw – w tym flamastry pastelowe, metaliczne lub z dodatkiem brokatu. Bardzo praktyczne zarówno w szkole jak i podczas odrabiania prac domowych są modele dwustronne, które mają różne grubości końcówek – jedna  z nich cieńsza – idealna do pisania, druga grubsza – przeznaczona do kolorowania. 

Flamastry dla dzieci zmywalne – idealne dla maluchów

Młodsze dzieci również czerpią dużą radość z malowania pisakami. Często jednak, ich koordynacja nie jest jeszcze na tyle wyćwiczona, aby w pełni kontrolować ruchy i niejednokrotnie zdarza się, że stolik, biurko, podłoga lub ubrania zostaną popisane. W tym przypadku na ratunek przychodzą flamastry dla dzieci zmywane, które z łatwością można zetrzeć z różnych powierzchni używając wyłącznie wody oraz ściereczki. Modele flamastrów zmywalnych często mają mniejszą średnicę oraz wielkość, dzięki temu idealnie dopasowują się do małej rączki artysty.

Flamastry  - zakupu online w sklepie EbiuroMarket

W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnego rodzaju flamastry – o różnej grubości linii, dwustronne, zapachowe, zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych dzieci. Wszystkie produkty mają bardzo atrakcyjny wygląd, wiele z nich prezentuje znane postacie i motywy bajkowe, co zachęca dzieci do ich używania i sprawia, że sięgają po nie znaczenie częściej.