• Kategorie
  • Szukaj
  • Dziurkacze

Dziurkacze biurowe – charakterystyka

Dziurkacze służą do robienia otworów w kartkach papieru, które można umieścić bezpośrednio w segregatorze, teczce lub skoroszycie bez użycia koszulek na dokumenty. Dzięki dźwigni, ruchome stemple wbijają się w kartkę tworząc otwory, najczęściej w kształcie koła.

Dziurkacze – zastosowanie

Dziurkacz jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdym biurze, urzędzie lub sekretariacie – jest potrzebny do dobrej organizacji pracy, porządkowania dokumentacji oraz jej archiwizacji. Warto także dodać, że dziurkacze przydadzą się także w domu – do segregowania pism, faktur, rachunków czy notatek przez uczniów i studentów.

Rodzaje dziurkaczy biurowych

Dziurkacze można podzielić na standardowe oraz specjalistyczne. Pierwsze z nich używane są w życiu codziennym – domu oraz biurze, wtedy gdy nie potrzebujemy dziurkować zbyt dużej ilości kartek w danym momencie. Natomiast dziurkacze specjalistyczne umożliwiają dziurkowanie jednocześnie dużych plików papieru. Są bardzo wytrzymałe – wykonane najczęściej z metalu i wyposażone w dłuższe ramię zmniejszające siłę nacisku, a tym samym znacznie poprawiające komfort pracy.

Dziurkacze ozdobne

Na rynku dostępne są także dziurkacze ozdobne, które umożliwiają wycinanie różnych wzorów – serduszek, kwiatów, zwierząt, figur geometrycznych czy roślin. Dzięki nim możemy stworzyć atrakcyjną kartkę, laurkę, album, prace plastyczne czy ozdobić papier prezentowy. Dziurkacze ozdobne pozwalają nawet najmłodszym dzieciom stworzyć kreatywne dzieła, rozwijając ich wyobraźnię oraz zdolności plastyczne. Warto zaznaczyć, że dziurkacze ozdobne są bardzo małe, więc nieduże rączki naszych dzieci idealnie poradzą sobie w ich użyciu.

Dziurkacze z oferty sklepu internetowego EbiuroMarket

Bogatą i różnorodną ofertę dziurkaczy znajdziecie w naszym sklepie. Oferujemy produkty znanych i cenionych producentów w atrakcyjnej cenie. Nasz asortyment obejmuje zarówno dziurkacze biurowe jak i dekoracyjne, wysokiej jakości, w różnych rozmiarach oraz kolorach.