• Kategorie
  • Szukaj
  • Kredki

Najlepsze kredki dla dziecka i do szkoły

Jeżeli nasze dziecko rozpoczyna szkołę, to powinniśmy je wyposażyć w kredki. Są one bardzo przydatne oraz potrzebne do niektórych zajęć np. plastycznych. Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju kredek, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę?

Kredki trójkątne – wygodne kredki dla małych dzieci

Są to bardzo popularne kredki często wybierane przez dzieci. Charakteryzują się one trójkątnym przekrojem oraz niewielkim rozmiarem, dzięki czemu świetnie dopasują się do małej dłoni dziecka. Opakowanie kredek zawiera bardzo dużą gamę kolorów, w tym kredki o kolorze złotym oraz srebrnym. Kredki trójkątne są wykonane w wysokiej jakości, a opakowanie składa się z 24 kredek. Świetnie sprawdzą się do rysowania lub podkreślania notatek.

Kredki jumbo – idealne dla malucha

Kredki jumbo również są bardzo często wybierane dla małych dzieci. Występują one w mniejszych opakowania zazwyczaj po 6 kredek o intensywnych kolorach. Są wykonane z miękkiego drewna lipowego, dzięki czemu są bardzo poręczne oraz wytrzymałe. Warto dodać, że kredki jumbo przez swój rozmiar usprawniają motorykę rączki u dziecka.

Kredki z gumkami – praktyczne rozwiązanie

Ciekawym wyborem jeżeli chodzi o kredki są kredki z gumkami. W zestawie znajduje się kilka lub kilkanaście kredek, a na każdej z nich umieszczona jest gumka w różnych kształtach. Na kredkach znajduje się folia z nadrukiem różnych zwierząt, więc uradują one każdego małego rysownika. Jest to dobry wybór szczególnie dla dzieci które często muszą coś poprawiać w swoich dziełach.

Kredki Astra – marka ceniona przez dzieci i dorosłych

Nietypowymi kredkami na które możemy się zdecydować są kredki Astra. Są to kredki dwustronne o trójkątnym kształcie, który ułatwia wyrobienie właściwego chwytu przyborów piśmienniczych przez dzieci. Można ich używać z dodatkiem niewielkich ilości wody lub zupełnie na sucho.

Kredki Bambino – wysoka jakość i intensywne kolory

Kredki Bambino są bardzo popularne oraz często wybierane. Są to wysokiej jakości kredki z gliny kaolinowej w drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju. Charakteryzują się one intensywnymi oraz nasyconymi kolorami. Są perfekcyjnie wyważone przez co idealnie dopasują się do małej rączki dziecka.

Kredki w sklepie Ebiuromarket

W ofercie naszej firmy znajdą państwo najlepszej jakości kredki o wielu kolorach oraz kształtach. Posiadamy również inne artykuły biurowe oraz szkolne w korzystnych cenach takie jak np. długopisy, segregatory bądź organizery.